Videos


melodi me fyell-nazif celaansambli cipini

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 61,306
Added: 5 years
Runtime: 1:17
Comments: 8

Tags for this video:  Find more videos in the: "Music"
Uploaded by: Ansambli CIPINI.Vlore
See more videos uploaded by Ansambli CIPINI.Vlore


Related Videos:

Melodi me Fyell
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 55237
Melodi baritore me fyell nga Flamur Llanaj(Kute-Mallakaster)
fyelli ne fushe te korabit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 7172
Melodi me fyell - Vendim Kapaj. (2)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3607
Mbledhur ne daten 3 Maj ne Athine nje nate me para koncertit qe organizuam me rastin e Pashkeve 2013 me Ansamblin Folklorik Cipini..
Ansambli Folk.CIPINI / Athine, 4 Maj, nga AGRON KONDI & KUSHTRIM NURAJ..Photostudio GITSA Production
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 5959
Photostudio GITSA Production...Pjesa e pare nga Ansambli Folklorik CIPINI ne Athine,GALAZIO LIVE ne Koncertin e organizuar nga AGRON KONDI &...
NAZIF-CELA.,,,ZERIN MORA NGA BILBILAT
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 17354
ZERIN MORA NGA BILBILAT,,,,,,,,,,,,,,,,,,,KENDUAR NGA BILBILI I LAPARDHASE (NAZIF- CELA)
fyell laberia
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 10736
nje tradite qindra vjecare unike ne te gjithe boten http://www.youtube.com/watch?v=kvSCPQh-2wo&feature=channel&list=UL
sinani,Ganiu. Syla melodi me kavalla
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 72760
VALLE ME KAVALL
Blerina balili ( o dajo 2014 )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 117546
i kushtoni kesaj faqe 5 minuta nga koha juaj ne Internet + FACEBOK :)...
Melodi me fyell
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 40122
Melodi me fyell
melodi me mishnic sylejman Shashivari 2
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 14854
mishnica
Katina Beleri e Golik Jaupi- Sarande nuse me vello te blerte. (koncert ne sarande )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 20015
G-Sarande pampor i mermerte, nuse me vello te blerte. K-derdhi kenget e tua derdhi kendo per kohen qe erdhi. G-Kendo edhe vallen hidhe sup me sup...
Kenge Labe:"THELLEZE E GURIT TE THATE"
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 58740
Kenge Labe:"THELLEZE E GURIT TE THATE" e kenduar ne Kenget e shekullit,organizuar nga TV KLAN me soliste: Artisten e popullit:IRINI...
Fllad Labërie ( Zërat më të bukur të këngës labe )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 39048
Fan Noli Kadri Roshi Xhevat Avdalli ( Gr polifonik Gjirokaster ) Gr polifonik Himarë - Vlore: Gr polifonik Beun -Vlore : Gr polifonik Lapardha...
Do filloj duke menduar
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 203046
Kendon: Nazif Cela dhe Asambli Cipini
Nazif Cela me Gr.Antea - Laberia Ime
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 11181
nazif cela me grupin antea - laberia ime
Melodi me fyell - Vendim Kapaj
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2381
Mbledhur ne daten 3 Maj ne Athine nje nate me para koncertit qe organizuam me rastin e Pashkeve 2013 me Ansamblin Folklorik Cipini..
Këngë labe - Balluket e ballit moj - Nazif Çela (Lapardha, Vlorë)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 146307
Teksti i këngës: Balluket e ballit moj mbi sy të kanë rënë si hëna mbas malit moj si hënë e pabërë Manushaqet lule lulet që këpute do t'i bëj...
KUR MERJE UJE NE KRUA
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 37011
Nazif Cela
vellait tim te vetem alent meminit.wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 38305
kjo kenge i perkushtohet vellait tim te vetem ALENT MIHAL MEMINI.i cili u nda nga kjo jet me 25/9/2011.LENTUSH ti ishe ekspert ne teknologji besoj...
nazif cela vasheza nga vlora
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 23409
nazif cela
SHAQIR HOTI - KNAQE SHPIRTIN ME KETA TINGUJ SHIJO KOSOVEN
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 40496
MUZIKA FOLKLORIKE INSTRUMENTALE,KAVALL,FYELL VALLE ,MELODI,TINGUJ BURIMORE,FOLKLORIKE,POPULLORE
Rremzi Allushi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3204
ansambli folklorik cipini
Dërgon Kapedani kartë - Grupi i Lapardhas
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 77044
marës - Nazif Çela kthyes - Golik Likaj hedhës - Manush Brahimi
Fyellgjati
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 19205
Vlorë. Shqipëri Perëndimore http://vargmal.org
Gezuar 8 Marsin - Michigan ( Maya, Valbona Mema, Gezim Kaso)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 39641
Gezuar 8 Marsin - Michigan ( Maya, Valbona Mema, Gezim Kaso)

Comments:

Author PrespaFree1 (4 years)
shume e bukur 5***** rrofsh per post

Author BJORG99 (4 years)
ky eshte fantastik...di te luaj dhe dyjaren

Author Labi Vlonjati (5 years)
...nje mjeshter i vertet! Per mendimin tim askush nuk ja njeh vlerat e
verteta po nuk e degjoj nga afer. Mua me rrengjethet mishi sa here qe e
takoj dhe kendojm ne trapeza familjare.

Author labifisnik (5 years)
mos ja fut kot se seshte nazifi.vur syze se ke moshen.

Author inolabi (3 years)
shm shm bukur

Author vangelitsa pappa (1 year)
shume bukur o miku im po mer dhe lavdoshin te beni nje duet se jeni te dy
talenta

Author labivlor (5 years)
ai eshte nazifi qe i bie cules dyjare.

Author G276S789 (4 years)
nuk eshte fyell ore por eshte cula dyjare

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website