Videos


melodi me fyell-nazif celaansambli cipini

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 68,400
Added: 6 years
Runtime: 1:17
Comments: 8

Tags for this video:  Find more videos in the: "Music"
Uploaded by: Ansambli CIPINI.Vlore
See more videos uploaded by Ansambli CIPINI.Vlore


Related Videos:

Vasheza nga Vlora
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 139137
Këngë Labe për Enver Hoxhën
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 46490
Gjirokastër mëm e gjirit - Grupi i Vlorës
Këngë labe - Balluket e ballit moj - Nazif Çela (Lapardha, Vlorë)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 186823
Teksti i këngës: Balluket e ballit moj mbi sy të kanë rënë si hëna mbas malit moj si hënë e pabërë Manushaqet lule lulet që këpute do t'i bëj...
melodi me fyell-vendim kapaj
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 106378
ansambli cipini
Nazif Cela - Shqiperi moj halle madhe
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 39189
Shqipëri moj hallemadhe do ta ndryshojmë çehren Hidhi vallet përmbi halle mos e bëj qejfin qeder Vuri supet kësaj barre siç e bëjnë kombet e...
Legjenda e Tanës - Grupi i Lapardhas
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 108982
Festivali Folklorik Gjirokastër 1988
fyelli ne fushe te korabit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 19623
Melodi me fyell
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 48187
Melodi me fyell
sinani,Ganiu. Syla melodi me kavalla
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 78302
VALLE ME KAVALL
Nazif Cela me Gr.Antea - Laberia Ime
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 15856
nazif cela me grupin antea - laberia ime
Fllad Labërie ( Zërat më të bukur të këngës labe )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 45108
Fan Noli Kadri Roshi Xhevat Avdalli ( Gr polifonik Gjirokaster ) Gr polifonik Himarë - Vlore: Gr polifonik Beun -Vlore : Gr polifonik Lapardha...
NAZIF-CELA.,,,ZERIN MORA NGA BILBILAT
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 29351
ZERIN MORA NGA BILBILAT,,,,,,,,,,,,,,,,,,,KENDUAR NGA BILBILI I LAPARDHASE (NAZIF- CELA)
Do filloj duke menduar
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 229781
Kendon: Nazif Cela dhe Asambli Cipini
Melodi me fyell - Vendim Kapaj. (2)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 11730
Mbledhur ne daten 3 Maj ne Athine nje nate me para koncertit qe organizuam me rastin e Pashkeve 2013 me Ansamblin Folklorik Cipini.. AGRON KONDI -...
Kaba me klarinet-Spiro Mastora "Ansambli Çerciz Topulli" Gjirokastër 1986
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 99705
Ansambli Çerciz Topulli ( Gjirokastër 1986 )
Nazif Cela _Dedikuar Fatmir Xhindit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 67675
Nazif Cela _Dedikuar Fatmir Xhindit
Ansambli Folk.CIPINI / Athine, 4 Maj, nga AGRON KONDI & KUSHTRIM NURAJ..Photostudio GITSA Production
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 9651
Photostudio GITSA Production...Pjesa e pare nga Ansambli Folklorik CIPINI ne Athine,GALAZIO LIVE ne Koncertin e organizuar nga AGRON KONDI &...
Melodi me fyell - Vendim Kapaj
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 5086
Mbledhur ne daten 3 Maj ne Athine nje nate me para koncertit qe organizuam me rastin e Pashkeve 2013 me Ansamblin Folklorik Cipini.. AGRON KONDI -...
Thelleza qe shkel mbi vese
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 90807
....
Nene moj - Nazif Cela
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 48532
kenge per nenen nga Nazif Cela,poezia nga A.Cela
Bilbili ne maj kendon-syrja hodo
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31510
ansambli cipini
melodi me fyell festival ne sarande
Rating Rating Rating RatingRating
Views: 4834
ansambli folklorik cipini
NERTILA VRETO & NAZIF CELA- LALA GJONI
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 68864
kenge nga jugu nazif cela-manushaqe moj mano
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 73570
kenge vlonjate nga nazif cela....albumi me i ri ne qarkullim
Nazif Cela - dale HIMARJOTE dale .
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 31999
Dale himarjote dale . Teksti: Vajzë e bukur bregdetare Dale himarjote dale Trimëresh zemër stërralle dale himarjote dale . Të këndon lumi...

Comments:

Author PrespaFree1 (5 years)
shume e bukur 5***** rrofsh per post

Author BJORG99 (5 years)
ky eshte fantastik...di te luaj dhe dyjaren

Author Labi Vlonjati (5 years)
...nje mjeshter i vertet! Per mendimin tim askush nuk ja njeh vlerat e
verteta po nuk e degjoj nga afer. Mua me rrengjethet mishi sa here qe e
takoj dhe kendojm ne trapeza familjare.

Author labifisnik (6 years)
mos ja fut kot se seshte nazifi.vur syze se ke moshen.

Author inolabi (4 years)
shm shm bukur

Author vangelitsa pappa (1 year)
shume bukur o miku im po mer dhe lavdoshin te beni nje duet se jeni te dy
talenta

Author labivlor (5 years)
ai eshte nazifi qe i bie cules dyjare.

Author G276S789 (4 years)
nuk eshte fyell ore por eshte cula dyjare

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website