Videos


JAM KRENAR SE JAM SHQIPTAR (I am proud to be Albanian)This is the a short story of Albania.


Views: 342204
Added:
Runtime: 2:54
Comments: 130

Tags for this video:Find more videos in the: "27"
Uploaded by:
See more videos uploaded by


Comments:

Author Elvis Salijaj ( ago)
SQIPRIA VS GERMAN

Author Bes Mir ( ago)
To all the pigeon land pussy's that hide behind internet.
If you wanna express hate speech do so in front of an Albanian not online.

Author bekim halabaku ( ago)
Smund ta pershkruaj fantastike

Author AlbShadoW ( ago)
nuk e di a e kuptova mire a ka qen edhe bulgaria toke shqiptare dikur?

Author viktor shkodrani ( ago)
RROFTE SHQIPNIA KOSOVA 

Author Dori Cepo ( ago)
JAM KRENAR SE JAM SHQIPTAR (I am proud to be Alba…:
http://youtu.be/KrovS6FWQO8

Author Tedi Bengu ( ago)
KRENAR ME ZEMR QE JAM SHQIPETAR... ME TY JEMI SHQIPE GJITHMON <3 

Author anesti mihali ( ago)
e adhuroj shqiperine je i madh vlla me kete video kaq shpirterore.i love
albania i love cameria i love korca ime.

Author Genti Haveri ( ago)
what is the song's tittle in this video

Author ylli ilir ( ago)
roft kombi ilirshqiptar 

Author ben bang ( ago)
Mos ngarerroni tradhetine me krenarine

Author Aldi Sema ( ago)
e viva l'albania

Author NoButtonsComputer ( ago)
One Nation, one language, one flag, same land that kept us alive for
centuries, from ancient Illyria to the today's Albania! One day there will
be no more boarders between us brothers! Keep standing like this! We will
make it one day to the end! Love
ALBANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

Author Rosa Zefi ( ago)
This is the a short story of Albania.

Author Dardan Shqiptari ( ago)
proud to be albanian

Author Kreshnik Krasniqi ( ago)
Kosova 3 Albania 3

Author rina wesc ( ago)
shqiperia <3

Author Bes Mir ( ago)
I keep on blocking this low life haters but they still come back!? Because
deep down you hoe's know that we are and always will be the best.

Author Bes Mir ( ago)
@Blero London Taman e ke than or vlla. Por ato njerz kan pas qon gjithmon
ashtu! Ne veç duhet me qon PROUD për venin ton SHQIPRINË E MADHE

Author Emily Bella ( ago)
per mendimin tim ke shum te drejt ... i totally agree with you

Author Ledio Azemaj ( ago)
SHQIPTAR ME ZEMER ♥

Author blero london ( ago)
i'm really proud being Albanian and that is a great video,is just 2.54
minutes but it says a lot...kete po e them shqip mos ta kuptojn te huajt,qe
me vjen keq qe shqiperia jone po shkon gjithmone me poshte me aata lloj
njerezish qe po vijne,me ate rini qe sdine gje tjeter vetem per te ngrene
nje cope buk sjan per asgje tjeter,nuk ka me respect si dikur,nuk ka
patriotizem,nuk ka me besnikeri...dua te them nuk ka asgje nga ato qe kane
qene dikur..me vjen keq per ate SHQIPERI por jo per shqiptaret

Author francesca zucconi ( ago)
WE ARE THE BEST FUCK THE REST !!!! <3

Author Bes Mir ( ago)
petros mankarioys and fabb91 bunch of haters.... LoL your blocked

Author Mondi Allaraj ( ago)
Hi...i have to do a video like this one for my english project about
albania...Me duhet ndihme jote me disa keshilla nese ke mundesi :)

Author Bes Mir (1331 year ago)
Why is it that are hating on us? Because you know we are better then you
lot soooo if you want to say anything about Albania or the Albanians then I
would suggested that you man up and face us and say it to our face because
here you will be deleted. Ethnic Albanian RULES king of kings

Author fabb91 ( ago)
Oh really?

Author fabb91 ( ago)
No, it's not true.

Author eroll krasni ( ago)
Ju lutem, mos harroni tju tregoni te gjitheve se para ardhesit tane ILIRET
luftuan 160 vjet me ROMAKET /pastaj ROMA e pushtoj boten. Prandaj u
shpartalluan fiset ILIRE. Paramendoi 160 vite e jo 160 dite, Pra duhet te
jemi te krenar se kush jemi dhe ta mbrojm njeri tjetrin. SO PROUD TO BE
ALBANIAN

Author joe cocker ( ago)
God bless the holy land of Albania, god bless the Albanian Warriors around
the world...proud to be an Albanian!

Author Anca Stefania ( ago)
te lumte mer pall po si arritet e pershtatesh ate hahahhahahah 1-sh te kom

Author Anca Stefania ( ago)
te Lumte per kete Video Vella katolik Musliman ska reendesi Mas Pari Kombi
tani feja feja e shqiptarit eshte Shqiptaria ju dua gjitheve

Author Anca Stefania ( ago)
Fuck You you fucking Serbian :@@@

Author Anca Stefania ( ago)
mos te harrojme Heroin KOmbetar Skenderbeun i cili jav qiv ROPT turqeve qe
sot e mami fejen e tyre ju dua gjithe shqiptareve katolik apo musliman

Author Oxa1 ( ago)
nice video, goo Shqiperi!=) happy anniversary

Author Leo_95 ( ago)
nice video from greece

Author sebio veli ( ago)
Ju uroj te gjitheve ♥Gezuar 100 Vjetorin e Pavarsis♥.

Author arsen al ( ago)
i love albania fuck greece fucke serbia i love my cameria

Author Alban Hoxha ( ago)
FUCK SERBIJA . ALBANIA FOREVER !

Author Endri Elezi ( ago)
E se u ngaterova,me fal more burre se nuk e bera me dashje

Author Albulena Adili ( ago)
Shqiperi Etnike <333!

Author AlbaniansNumber1 ( ago)
Kosovo is Albania bro ;)

Author KongJulian2k ( ago)
Kosovo je Srbija ; )

Author agron gjata ( ago)
shume e bukur bravo..

Author PrEppYNYCBoi ( ago)
NOVEMBER 28!!!! 100 YEARS!

Author Amir Su ( ago)
Wie heißt diese Musik die da läuft? Will haben,voll epic

Author JOZI Channel ( ago)
shum e bukur vidioja brravo..

Author InfinityParamount ( ago)
lol..

Author Bust all kinddzzz of nuts (1134 years ago)
''I am Albanian am a boss, cause i eat pite me kos'' - My father.

Author cpQosa ( ago)
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮ FUCK YOU SERBIA ALBANIA THE BEST <3

Author 27121995jona ( ago)
<3

Author Gjanachannel ( ago)
FUCK 18 SERBS OR GREEKS!

Author Bes Mir ( ago)
Ej o njeri EAT SHIT ke nejt shum ne europe e po bon shum naze. NE JEMI NJE
por ti se special (not in a good sense) nqofse ti kujton se ju i keni bleur
armet athere ajo esht problemi jot o rrot kari. Por dy pjestare te familjes
time kan vdekur duke luftuar per kosoven e tani ti nabon sikur i din te
xhitha!!!!!! DIP STICK

Author Bes Mir ( ago)
Ask your mum about that, and stop looking for videos just so you can have
an argument on the net! if you want one then start with someone face to
face oh wait you cant because your jaw will be broken like it was made of
glass :p

Author Bes Mir ( ago)
Learn how to write you cunt before you try do diss someone :D

Author 91princess1 ( ago)
shume e bukur proud to be albanian <3

Author Aleksander Thaka ( ago)
shum bukur bravo

Author Rina Svarca ( ago)
IM A GIRL

Author Bes Mir ( ago)
BRAVOOO SHQIPEEEEE Ju lutemi krejt Shqipatve ta lajking ket koment. Thanks
for that great comment bro :D

Author Bes Mir ( ago)
LOOOOOOOL Another way of putting it :D

Author Bes Mir ( ago)
E njejta gjo or VLLA Samething bro we are one and let this haters know

Author Bes Mir ( ago)
E spo te kuptoj! A po don me thon qe ti nuk je e sigurt me e thirr veten
Shqiptare se njerzit ne forume po thojn SHIT about us? Athere ti nuk je,
Albanians we don't think twice we know who we are and proud of it. Haters
can Hate BECAUSE THEY CAN'T beat our pride so yeah that's your reply!

Author Bes Mir ( ago)
O Shqipe ani po me pyeten me i fshi tash krejt kto mutat e serbis e te
greqis i kom fshi the blloku. Por jan shum. WE LIKE HATERS THA'S HOW WE
KNOW WE ARE THE BEST :)

Author Bes Mir ( ago)
Same Here I LOVE YOU ALBANIA Te DUA SHQIPERI <3 <3 <3 <3 <3 <3

Author Bes Mir ( ago)
Oiiii dickhead Albanian boi or should I say retarded Albanian boi. Un jam
ai qe e kam aplod videon o rrot kari e po shaja serbet e mutit qe po vijn
ketu me fol kot (haters) e ti spo din me i lexu mir tash.

Author Bes Mir ( ago)
I have blocked like 10 haters already. This cunts can hate BECAUSE WE ARE
THE BEST. ALBANIAN TILL I DIE

Author Bes Mir ( ago)
Me fal per vonesen or vlla. Kenga esht; Carmina Burana: O Fortuna its on
the album Extreme Classics 2007

Author Bes Mir ( ago)
O Shqipe ani dhe ni xho tjeter. ku i moret armet UCK? Apo ju a that shkia
me i mut?

Author Bes Mir ( ago)
O Shqipe te lutem mos fol ndonje xho kur tani se din amir? I have lost two
cousens fighting for kosovo, there was a commercial at the time on the
telly MAN OF THE AGE 18 to 45 to join the the UCK, or some kind of army to
help Kosovo.

Author RoCDU D ( ago)
Shum e mire video o vlla!

Author Bashkim Beqiri ( ago)
un nuk ja qi motrat atyre, se nuk du mu flliq. Po i kam ca qen të rrugës
ktu të cilt jan gati ..... ;-) Ju dua të gjithve Përshëndetje nga Shkupi

Author Shqiponja e arte ( ago)
♥♥Very proud to be Albanian. Jemi shume krenar qe jemi Shqipetar.Nje enderr
nje qellim SHQIPERI ETNIKE Shqiperi e çliruar.Te gjithe Shqipetaret ngado
qe jane te kene vetem nje atdhe.Per ta arritur kete duhet te jemi te
organizuar nga ndokush.Te bashkuar dhe Tani me gati se kurre per ta
realizuar amanetin e te pareve tane,dhe endrren tone te shumepritur♥♥♥Ne
jemi shpresa e atdheut tone SHQIPERI ETNIKE E FUQISHME DHE E BASHKUAR ♥♥♥
Sot me gati se kurre rreth flamurit kuq e zi dhe memes SHQIPERI♥♥♥

Author Zero Kaso ( ago)
o rushi po pse nuk e ka ndimuhar shqiperia kosoven ca flet mor rob i zotit
se po ben gjyna un ne shpin time ne tiron kkam pasur familje shqiptaresh
nga kosova mysliman dhe shum te mir zoti i rujt ti ca po na thu ne se na ka
ndimu amerika jo shqipria fol se du me dit ca do flasesh

Author Genci topi ( ago)
RROFT SHQIPNIAJ SHQIPNIJA 4 REVER

Author Endri Elezi ( ago)
FUCK UR MUM UR NATION AND IF U PUT PROUD TO BE SERBIAN/GREECE UR WERE MENT
TO SAY PROUD TO BE GAY

Author NeKosovo ( ago)
Bravooooooo video i mrekullueshem , RRNOFSH Rrushi se vertete nje video i
punuar me shume profesionalitet .

Author ammy cu ( ago)
i love albaniaaaaaa <3 <3

Author ada zum ( ago)
Kosova+Shqiperia+Qameria+ All albanian countries who is stolen from us from
enemies are proud to be ALBANIAN..Serbian people are welcome to RUSSIA...

Author UsofAlbania ( ago)
/watch?v=KzKDRO94als KING L-BO - KUQ E ZI shikojeni edhe kto se ja vlen kjo
kenge PATRIOTIKE

Author Shqiperi Etnike o sot o kurr. ( ago)


Author Love4Palestin ( ago)
POOOOOOOOOOOOOOOOOWERFULL

Author shajne1n1 . ( ago)
EJ SHQIPE FQI EDHE SHKIET ME KRYQA SHQIPFOLSA QE E KAN PREJARDHJEN PREJ
VATIKANI NANEN SHKIN E BABEN SLLAV E QE JAN PAKIC NE TROJET TONA SHQIPTARE
A PO NDEGJON SHQIPE

Author romario romi ( ago)
ju lumt per kte video

Author jozef krasniqi ( ago)
albania albania albania ( KOSOVO )

Author Rina Svarca ( ago)
lol im kosovon

Author OpojaliBrezne ( ago)
The Song is frightening like we Albanian Peoples:D

Author Bes Mir ( ago)
@IllyriPower First of hahaahahahahahahahahahahaahahah And second they are
not needed here they should look for a video that say's; Proud to be a
scum. Also I have deleted their comments as their opinion is not needed
here.

Author Bes Mir ( ago)
Ne jena NJË FAMILJE Shqiprija e Kosova....... We are ONE FAMILY Albanian
and Kosovo.......Wir sind EINE FAMILIE Albanisch und Kosovo .......

Author Bes Mir ( ago)
@rexha00 O njeri Ismail Qemali i ngriti në Vlor sepse nuk ishte që ai
kishte kohën e botës. Etash UÇK e Amerika të ka ndimuar o rrebel e jo
Shqipria? Un huma familjar duke u vra me FUCKING shkijet për Kosovën e ti
thon se Amerika e UÇK'ja? Alla hilen ku i morri UQK'ja armët? Apo ja tha
Talibani? Shif mir se qfar ka bo Shqiprija për Kosoven para se të
folësh!!!!!!!!

Author bessy486 ( ago)
albanian 4 life

Author Rexhep Morina ( ago)
e kemi pasur nje tradhetar te madh ne shqiperin e bashkuar po ai tradhetar
ka qen ISMAJL QEMAJLI flamuri asht dasht te ngritet ne prizren e jo ne vlor
naa e la kosoven ne duar te serbis deri sa na u dol ne ndihm U-Q-K-ja edhe
AMERIKA po te mos ishin keta ne do ishim ne duar te serbis i love kosova i
lowe shqiperia e bashkuar tani sod mu kon ishmi me shqiperin e jo ne shtet
tjeter e ndar nga shqiperiaa

Author klejdi80 ( ago)
Nje Video FANTASTIKE.. Je i madh..

Author kebababbe ( ago)
whats the name of this song ?!?! Qysh e ka emrin kanga ?

Author lile lile ( ago)
♥ )̲̲̅̅( )̲̅ζøve YøU "Å)̲̅ζßÅN)̲̲̅̅(A ♥ SHQIPERI o vend me vlera... ske
pse merresh me keta plera,.. .te gjithe shqiponjen mbajne ne zemer, qofte
mashkull apo femer, krenar jemi per ket flamur, qe askujt nuk iu perul,
grek e serb te gjith si jeni me shqiptaret shanse nuk keni . ♥ )̲̲̅̅(
)̲̅ζøve YøU "Å)̲̅ζßÅN)̲̲̅̅(A ♥

Author Bes Mir ( ago)
@IllyriPower I fshiva grekt e serbt e mutit!! Na falni Shqipe nuk i pash
ato kafshat..

Author arber pelasgo ( ago)
illirians albanias etnik albania <3 <3 <3

Author amanda fr ( ago)
BRAVO !!! vidio e shkurter me domethenie te madhe ...no coment !

Author Shpetim Prokshaj (330 years ago)
@SERBIA031 Hahaha Fuck you Bitch:) Kosovo is Albania Kosovo and Albania
were ILLYRIA :)

Author MrBesforti ( ago)
Bravo i nderuar sa bukur e ke prezentuar me kete video popullin shqiptar .
Me te vertetë me pelqeu shumë.Të përgëzoj , Krenar që jam Shqiptar :)

Author UQK1000 ( ago)
BRAVO SHQIPE BRAVO QESI SHQIPTAR SI TE MA GEZOJN ZEMREN SHIQYR MORE ZOT SE
KA HALA SHQIPTAR QE JAN KRENAR ME U KAN SHQIPTAR !!

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website