Videos


Mr Elvis Ervis Bici - Aman Aman...SuperNebra

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 396,136
Added: 4 years
Runtime: 4:40
Comments: 67

Tags for this video:  Find more videos in the: "Music"
Uploaded by: SuperNebra
See more videos uploaded by SuperNebra


Related Videos:

Mr Elvis - Freedom (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 542597
Mr- Elvis Freedom (Oficial Video HD) https://www.facebook.com/MrElvis1?ref=hl Rep 1 Gabim jam nuk e mohoj Parja e piset me...
KONVIKTORIA KATUNARE MBETE
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 193582
HACKERS
Renis Lela & Alban Rexha - Ju rujt Zoti
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 283448
Ekskluzivisht nga Super Star Records https://www.facebook.com/SuperStarAlbania
Produkt 28 - Shqipe
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 472965
Produkt 28 - Shqipe , Mundesuar nga http://www.Mesohu.oRg/
Mr Elvis - Disko Sharra (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 124639
Mr Elvis Official Page https://www.facebook.com/MrElvis1?ref=tn_tnmn Stage name Mr Elvis , and Real name Elvis Bushi has born in Tirana ,Albania...
Mr Elvis - I Remember my girl (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 65994
MR ELVIS REMEMBER MY GIRL -NEW VIDEO -HD- 2011 https://www.facebook.com/MrElvis1?ref=hl
Mr Elvis - Leviz Vajze Leviz ( Official Video )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 60482
Stage name Mr Elvis , and Real name Elvis Bushi has born in Tirana ,Albania And sing Music style Hip-Hop https://www.facebook.com/MrElvis1?ref=hl
Vallzim i Shkelqyshum
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 739507
Vallzim i Shkelqyshum
Mr Elvis - Kur Ke ,DHe Kur Ske Pare (0fficial Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 619290
MR.ELVIS - Kur Ke ,DHe Kur Ske Pare - HD (2012 ) https://www.facebook.com/MrElvis1?ref=hl Rec 1. Une u mbylla ne dhome i vetem,qe te...
Ervis Bixi ft Mr Elvis dashuri e humbur
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 165508
Ervis Bixi ft Mr Elvis - Dashuri e humbur (Official Video 2013 HD)
Bora Fera & Murat Gjoniku - Hape Zemren
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 439532
Bora Fera & Murat Gjoniku - Hape Zemren
Mr Elvis - Goodmorning Albania (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 111242
Mr Elvis Goodmorning Albania 2012 https://www.facebook.com/MrElvis1?ref=hl
Mr Elvis - Me Beso (Official Video )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 41063
https://www.facebook.com/MrElvis1?ref=hl
Dr.Flori - Ca Na Ke - 2011 ( Oficial Video )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1182880
Behu Fans ketu http://www.facebook.com/Vllaii
Daim Lala ft Muharrem Ahmeti - Dridhe belin (Official Video) HD
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 4101680
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia Video: URBAN Graphics Muzika: Ymerli K. Teksti: Astrit L. Mix&Master: D.L
ERVIS BICI te dua te dua
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 170753
Viagra & Mc Mimo Na jem
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 402885
Ελένη Φουρέιρα - Το 'χω (Official Music Video)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2794356
Ελένη Φουρέιρα - Το 'χω» Στίχοι: Θηρίο Μουσική: Γιάννης Πετιναράς Σκηνοθεσία: Κωνσταντίνος Ρήγος Universal Music Από το cd: Ελένη Φουρέιρα (2010)...
Mr elvis -Adoleshente (me text).wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 63125
Mr elvis adoleshente me text
Mr Elvis... Miss Albania..( Official Song )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 34481
AMANDA SHEHU - Miss, Model & Photomodel.
Flaka ft Gazu - Underground ( G-BoxX )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 72655
Noizy - Boll Jena Perça (Prod. by A-Boom)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3234483
Instagram : https://www.instagram.com/ZiniZin
Besa zonja dhe zoterinj
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 417657
Besa zonja dhe zoterinj
Mr Elvis - Xhinset (Official Video HD)(Remake)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 91445
https://www.facebook.com/MrElvis1?ref=hl Stage name Mr Elvis , and Real name Elvis Bushi has born in Tirana ,Albania And sing Music style Hip-Hop
Valbona Xeka ft. Klodian Korra - Gusha me arome (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 698003
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production

Comments:

Author albania albanese (5 months)
ju qift turku familjet gjithve grekofilave

Author lorenc uzeiri (1 year)
Shum super kenga 1shshshshshshsh

Author lorenc uzeiri (1 year)
Super kenge ,... 1shshshshshshshs

Author dreamgurl80 (3 years)
@artur70608 ?

Author Valmir Rramanaj (2 years)
E aja ziz Malja

Author Nordic Blood Al (2 years)
ca qenke ti rrac greku qe edhe emrin e ke bere iliro epirot arber ,, po
shqiptaret ku i ke ,, edhe tash delke ne mbrojtje te ashkallive e gabelve e
ketyre ,,, mos je noj gabel korce qe po flet ketu ,, shko merr naj pencion
greku ropqir,, epiri i veriut e i jugut vetem shqipetar ska kompromis me
greko gabelt ,,,,, te qifsha rracen arabe qe ke

Author Arbereschi Arberia Alberia (2 years)
o ty te shkerdhefshin gjith turqit e arabet motren e cte mban pragu
shpis... o far kari... o fis shkerdhyr ... degjo kengen e mos ha kar si shum

Author Saimir Plepi (2 years)
ME I MIRE ERVIS BICI PER RREP :p

Author burning2live (2 years)
jo nuk jam as un i pari :)) of aman aman...

Author ardit zaraj (2 years)
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Author Artur Ceka (3 years)
@dreamgurl80

Author ALBANIA SHQIPNI (2 years)
o te shkethefshin gabelt ty o ropce .ste pelq bo ska nevoj per coment ,

Author kledy O.T.R (2 years)
kenge e bkr +1 kush mendon kshu

Author shkodran mefam (2 years)
sa pjeshka te mira !! Hhh <3

Author Emiliano Kercuku (2 years)
kur ka bo Mr.elvis rap kto karucat tjer nuk dinin ca ishte rapi........

Author Arbereschi Arberia Alberia (2 years)
super keng... per ju qe thoni duket si muzik arabe e po na beni kto komente
vk ktu: ju qifsha gra e goca cka ju mban pragu shtepis... ju shkerdhefsha
femrat e fisit te gjitha

Author Albania Gaming (1 year)
like kush e degjo ne 2013 :D

Author dreamgurl80 (3 years)
@tnycman ahahahahahaha lere lere mos e pyet!!!

Author sanderjoti sander (2 years)
ju qifsha motreat te gjithe juve gabelve dhe turkoarabeve sic ja u kam
qi...meqenese si motrat tuaja nuk ka...

Author shkodran mefam (2 years)
ju qe thoni kurva magjype ,, po a keni pas ndonje te dashur ndonje her ??
!!

Author stayros xotzolakos (3 years)
kenge shum e bukur!! mu si person me pelqen shu m

Author lorixlori (2 years)
ajo ndertesa atje e pa mbaruar shume e bukur si sfond hahahahaha

Author vraje vk (2 years)
arabi ta shkaperdheft fisin po kto kurvat kan dale si ne vatikan qe qihen
lesbiket neper kisha

Author Mario xristoy (2 years)
si arabe muzika kot fare ptu..

Author amarildo qosja (3 years)
shum sexi

Author Albanianwarrior23 (2 years)
cka je tu fol more majup? veten gabel kan qef arabjt. shume shiqtar jan b
majup eldhe turk. majupit e Europes.

Author MrAbbeM (3 years)
kukuku ik more ik se na bone hor zhdryp prej senes shqipetare po te thom se
hor na bone more kuku me ndegju kit keng dikush menonq e krejt shqipetart
kendojn selaqki

Author Nordic Blood Al (2 years)
ja edhe ti po flet,, ku e ke shtepin tek lagja iliria ee ?? rreth kalase ,,
do jau marrim hakun qe na beri turku juve mos e ki merak ,, kalaja e
shkodres u boshatis dhe i deboi te gjith turku ne itali dhe per ta
populluar shkodren ai solli rracen tende nga vendet arabe ,, por do ju vije
dita

Author dreamgurl80 (3 years)
@kesulkuqja na turpruan

Author enxhi ang (2 years)
E xhiruar me kamera dore... dhe me plazhistet e gjetur ndures

Author Kedy Ne Mikrofon (2 years)
shum nice mr elvis si gjithmon nr 1

Author Albanianwarrior23 (2 years)
muzika si arab, kush mutin esthe pakistani hahha.....ike more, stupid arab
vidoe.

Author mili milioneri (1 year)
hahahha i madh MR ERVIS

Author bomba stik (2 years)
o mami bukur qe don muzik ruse kur sedo mos edegjo mor serb kurv muzika
ylll ervis bici nice mr elvis klas

Author Kritik Kritiku (3 years)
Na mbyti MAGJYPHANJA! Po pse kopjoni indianet more?! Cfar prapambetje
kulturore! Jeni ne europe o katundare!

Author ani anima (2 years)
jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mrs elvis

Author Edvin Kuci (2 years)
kush jeni ju o katunar e fshatar qe beni komente per mr elvis ai eshte nr 1

Author alcapone390 (1 year)
pederastat dhe 1 tufe kurvash tuj bo konge ,, phuu ju a qisha robte e
gabelve ..

Author Nordic Blood Al (1 year)
o motren ne pidh ta qifsha po kush qihet ne vatikan ,, ne vatikan eshte i
ndaluar seksi o pill motre

Author Arbereschi Arberia Alberia (2 years)
prap ti o rrot kari .... na je bor ti me kto komente na ke car karin ne cdo
vend do dalesh ti te shash jo muzik arabe jo muzik leshi jo muslimanet kshu
jo te krishteret ashtu ---- te qifsha ropt ku ti kesh o roooop qirrrr

Author dreamgurl80 (3 years)
@tnycman haahahahahaah o zot na shpifiii kur heq bluzen puupupupu ...

Author Noku Vogel OTR (3 years)
WTF??? sa posht ka ra MR.ELVIS dikur bante hite e tash kang vk. si OTR-i
s'ka.

Author RRALZ SONG (2 years)
ahahahhahahahahahh tamom

Author isa lasvegas (4 years)
bravo canok

Author alb4ever007 (3 years)
gjithe fantazi klipi, kurva + kalamaj kopshti...loool

Author Musty Mustino (2 years)
85% porno 15% music

Author Erind Hajdari (2 years)
bobobo qa jan kto ore,po jemi ne 2012 o palla jo 1996. rikthimi i
fshatareve.

Author Nanciefy (2 years)
Ma cpif.

Author MrElvis Bushi (3 years)
QENTE LE TE LEHIN KARVANI TE HEC PARA, KUSH FLET DISSLIKE PER MR ELVIS E KA
TE CAR NGA MBRAPA :)

Author fat lam (2 years)
shqiptaret gjithmone do e tregojne se sa budallenj jane ,,,,vene deri ne
hale dhe u duket se njohin boten dhe fillojne shajne kurva ktu e aty
,,,,,,,,,,,,,,,,kenga shume e kendshme bravo

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Analyse website